הבסטיונרים החדשים-MAKO

http://www.mako.co.il/living-home-styling/accessories/Article-e571d8d678fd841006.htm

Fun Flower: מזמינים את הלקוחות לגעת

דוכן הפרחים פאן פלאוור הוקם במטרה להביא את חנות הפרחים למקומות בלתי צפויים וליצור מפגש שונה עבור הלקוחות עם עולם הפרחים. המפגש עם הדוכן, בעיקר בחתונות, יוצר הזדמנות לחוויה מקורית עבור האורחים במקום בלתי צפוי לחלוטין.
נסיבות וייחודיות: "החלטתי לשלב את הידע שהיה לי בתחום האירועים עם החלום להקים חנות פרחים. הייחוד של הדוכן הוא בכך שלא כמו בחנות פרחים רגילה, אנו שוזרות מגוון קישוטי פרחים שכולם יכולים לענוד כמו כתרי פרחים, צמידים, סיכות, קשתות לשיער וזרים קטנטנים לקישוט דש הבגד. לרוב, בחנות פרחים המוכרים מאוד חרדים לפרחים כשלקוחות נוטים לגעת בהם, ואילו בדוכן שלנו אנו מזמינות לגעת, לבחור, לקטוף ולהשתעשע עם הפרחים".
הרעיון העיצובי: "הדוכן מעוצב בסגנון שוק כפרי ובעיקר מה שבולט בו הוא הצבעוניות העזה. אני תמיד משתדלת להביא פרחים ממגוון סוגים וצבעים על מנת שהדוכן יהיה ססגוני ומושך לעין".
תרומת העיצוב: "הדוכן הססגוני הופך להיות חלק מהעיצוב הכולל באירוע ומשרה אווירה מיוחדת ושונה. סביב הדוכן ישנה אווירה כיפית ומיוחדת ובעיקר מפתיעה לאורחים שמוזמנים להתקשט בפרחים".

  • Wix Facebook page
  • Instagram App Icon
  • Pinterest App Icon

Follow 

רווקות ועסוקות: רעיונות לתכנים הכי

LEVANOT-מיוחדים למסיבת רווקות

 
http://levanot.co.il/?s=FUN+FLOWER

FUN FLOWER סדנת שזירת פרחים 

בסדנא זו תלמדו כיצד לשזור כתר פרחים בטכניקה מקצועית. תכירו את הכלים והחומרים העומדים לרשותכן ותתנסו בעבודה עם פרחים טריים. בסיום הסדנא כל משתתפת יוצאת עם כתר פרחים שיצרה בעצמה. 

אפשר להוסיף לסדנא גם שזירת מסרקייה או צמיד.

יש סדנאות שזירה בספוג או סדנת צנצנות בה אתן צובעות ומקשטות צנצנות ושוזרות בהן פרחים לסיום.

 

.מיקום לבחירתכן